Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kraina czarów. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kraina czarów. Pokaż wszystkie posty

sobota, 7 września 2013

Meet wakacyjny

Wczoraj...
Tydzień temu spotkałam...
Dawno temu... Jeszcze w wakacje spotkałam się z Olą.
Meet był w lodziarni u nas w miejscowości. 
Wzbudziłyśmy sporą ciekawość tutejszych i przyjezdnych . Dosłownie każdy patrzył się na lalki xD
Od razu miałam dodać ten wpis ale tak jakoś wyszło że ukazuje się dopiero dziś
Jakie lalki były:
* Eleri - Pullip Lunatic Queen
* Hiro - Dal Ciel
* Mari - Dal Sentimental Noon
*Ciel - Dal Ciel  (/*.*)/














































Mam nadzieję że wam się choć trochę podobają zdjęcia i lalki ^^


To tyle. Dzięki za to że przeglądacie bloga i za każdy komentarz.

~Nippay! 




sobota, 19 stycznia 2013

Spotkanie

Wczoraj miałam okazję spotkać się z dziewczyną która jest w posiadaniu dala.
Model bardzo fajny. Ubranko po prostu mnie urzekło.
Mordeczka śliczna, a chipy mają świetny odcień.
Pierwszy raz miałam docznienia z dal'em i jestem już w zupełności pewna że moje zauroczenie tymi lalkami z rodziny "dyniogłowych" nie jest chwilowe xD

Oto smutny klaun...

który szuka akceptacji...

i przyjaciół...

*


M: Oj to ja na wizji jestem?

M: Witam wszystkich zgromadzonych przed ekranem...

M: Powiem wam coś o sobie.
Mam na imię Mari.
Jestem Dal'em Sentimental Noon.
Znajdziecie mnie tu ---> Madżik Link
Poznałam inną lalkę. Eleri od której dostałam bluzę i dała mi przymierzyć swoją czapkę.


*zacna opowieść 

* Takie tam rozmowy...

E: Co ty wyprawiasz?
M: Chcę Cię przytulic ;_:

E: Tylko bez takich!


Jak trzeba było się żegnać to jednak było przytulanie ^^

M: To baju! Do zobaczenia kiedyś! 




Jak widać nie umiałam jej ostawić.
Dale są urocze, mam nadzieję że jak Eleri już wszystko zkąpletuję to będę miała środki na zakup maleństwa.

Elerka na pewno doczeka się koleżanki, bądź rodzeństwa. 
(w zależności którego dal'a przygarnę wcześniej)
Mam swoje typy ale o tym nie dziś.





M: A co jak mnie nie polubili? 

~Nipay