Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Lalki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Lalki. Pokaż wszystkie posty

sobota, 7 września 2013

Meet wakacyjny

Wczoraj...
Tydzień temu spotkałam...
Dawno temu... Jeszcze w wakacje spotkałam się z Olą.
Meet był w lodziarni u nas w miejscowości. 
Wzbudziłyśmy sporą ciekawość tutejszych i przyjezdnych . Dosłownie każdy patrzył się na lalki xD
Od razu miałam dodać ten wpis ale tak jakoś wyszło że ukazuje się dopiero dziś
Jakie lalki były:
* Eleri - Pullip Lunatic Queen
* Hiro - Dal Ciel
* Mari - Dal Sentimental Noon
*Ciel - Dal Ciel  (/*.*)/














































Mam nadzieję że wam się choć trochę podobają zdjęcia i lalki ^^


To tyle. Dzięki za to że przeglądacie bloga i za każdy komentarz.

~Nippay! 




czwartek, 18 kwietnia 2013

Awww!!! Sprezentowany!

Tak wczoraj mój prezent który sama sobie kupiłam na urodziny dotarł.


Znane większości pudło 

A w nim...


Mały "panek" jak określił to mój brat





W pudełku był taki naburmuszony...


Witam Drodzy Państwo.

*macie kartę!*


C: Witaj my lady!



E: Wreszcie się spotykamy Lordzie...


Minęło tyle czasu a ty nadal się nie zmieniłaś ;)



*Może odpocznę?


 * usiądę..



*Ale jeszcze się rozbiorę...


Ok! A na koniec się przedstawię. Jestem Hiroshi Ciel. Brat Eleri


Bonus.... to jak oni sobie pięknie stali... xD


Tak więc znacie już mojego nowego skarba.
Ciel na pierwsze imię ma Hiroshi.
Kupiłam go w moje urodziny i czekałam równo tydzień.
Wiem że tego modelu jest na pęczki ale Go kocham i jako Dal i w mandzę i animę... Btw sama mam ksywkę Cielu xD

To tyle papa! 
~Nypay